Minis For War Painting Studio

AoS – Archaon Everchosen

[:pl]

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym wpisie!

Chciałbym Wam zaprezentować model dedykowany do armii Chaosu – Archaona. Jest to jego stara, metalowa wersja. Zdecydowanie jeden z fajniejszych modeli z dawnej linii – obecnie już nieprodukowany.

Model ze względu na swoje gabaryty jest bardzo ciężki, trudny w obróbce i wykończeniu. Poszło na niego naprawdę sporo szpachli modelarskiej 🙂 Niemal wszystkie elementy są też spinowane, by zwiększyć wytrzymałość figurki na wstrząsy.

Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć i nostalgicznego powrotu do Starego Świata. Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Zlecenia malarskie – minisforwar@gmail.com

[:en]

Welcome!

I would like to present you a model from the army of Chaos – Archaon. This is its old, metal version. Definitely one of the best models from the old chaos line – no longer produced.

Due to its dimensions, the model is very heavy, difficult to assembly and finish. I used a lot of green stuff on it 🙂 Almost all elements are also pinned together in order to increase the figure’s resistance to shocks.

I invite you to see a short gallery of photos and a nostalgic return to the Old World. Greetings and see you in the next post!

Commission painting services – minisforwar@gmail.com

[:]