Minis For War Painting Studio

Warhammer Underworlds: Mollog’s Mob

[:pl]

Cześć!

Witajcie w kolejnym szybkim strzale, w którym prezentuję Wam zestaw do gry Warhammer Underwords. Dziś jest to drużyna dowodzona przez Molloga – wyjątkowo silnego troggotha, którego celem jest roztrzaskanie jak największej ilości łbów swoich przeciwników 🙂 Banda skupiona jest na jednym, potężnym wojowniku, który jest w stanie pokonać o wiele liczniejszą grupę przeciwników.

W całej serii Underworlds bardzo podoba mi się idea “gotowych” podstawek, które trzeba jedynie pomalować (i dodać kilka drobiazgów). Sam Mollog jest świetnym i dużym modelem, który przyda się też w armii Gloomspite Gitz.

Zlecenia malarskie – minisforwar@gmail.com lub Messenger

[:en]

Hello!

Welcome to the next quick post where I present you with another Warhammer Underwords box. Today it’s a team led by Mollog – exceptionally strong troggoth, whose aim is to smash as many heads of his opponents as possible 🙂 Band is focused on one, mighty warrior, who is able to defeat much more opponents on the battlefield.

In the whole series of Underworlds I like the idea of “ready” bases, which need only to be painted (+ some details). Mollog himself is a great and big model, which will also be useful in the Gloomspite Gitz army.

Commission painting services – minisforwar@gmail.com lub Messenger

[:]