Minis For War Painting Studio

Model – Tamiya Ducati Panigale 1199

[:pl]

Klasyczne modelarstwo i skala 1/12 to nie jest projekt, który mógłbym uznać za standardowy. I rzeczywiście proces przygotowania miniatury Ducati Panigale 1199 firmy Tamiya nie był łatwy.

Dziesiątki części, rurki, śrubki, węże, sprężynki – koneserzy dwóch kółek z pewnością będą zachwyceni tym, z jaką pieczołowitością producent starał się odwzorować prawdziwy motocykl. Nad zebraniem tego wszystkiego w całość spędziłem naprawdę długie godziny. W porównaniu z wargamingowym poziomem skomplikowania figurek, jest to jak zderzenie ze ścianą 🙂

Gdybym miał wykonać ten model ponownie, poszłoby mi zapewne szybciej – wiem już jak rozplanować pracę, malowanie i jak wystrzegać się błędów.

Podsumowując – satysfakcjonujący zestaw, który mogę z czystym sumieniem polecić zaawansowanym modelarzom.

Zlecenia malarskie – minisforwar@gmail.com LUB wiadomość na Facebooku

[:en]

Classic modelling and 1/12 scale is not a project that I could consider as a standard. And indeed, the process of preparing a Ducati Panigale 1199 miniature by Tamiya was not easy.

Dozens of parts, tubes, screws, hoses, springs – connoisseurs of two wheels will certainly be delighted with the care with which the manufacturer tried to reproduce the real motorcycle. I spent really long hours trying to get all this together. Compared to the complexity of the wargaming figurines, it’s like a collision with a wall 🙂

If I had to make this model again, it would probably go faster – I already know how to plan the work, painting and how to avoid mistakes.

To sum up – a satisfactory set that I can recommend to advanced modelers.

Commission services – minisforwar@gmail.com OR message on Facebook

[:]